Долгосрочный аренда

Automobilių veiklos nuoma – visame pasaulyje pamėgtas ir plačiai praktikuojamas būdas transporto priemonėmis aprūpinti įmonės darbuotojus. Ilgalaikė automobilių veiklos nuoma mūsų šalyje – tai tiesiausias kelias Jūsų įmonės sėkmės link, siekiant taupyti pinigus ir laiką.

Eksploatuoti automobilius dar niekada nebuvo taip paprasta. Įmonių vadovams nebeteks svarstyti automobilių įsigijimo alternatyvų, ieškoti tam lėšų, Cheapauto pasirūpins visapusiška automobilių priežiūra ir remontu.

Galime pasiūlyti įvairius Jūsų poreikius tobulai atitinkančius automobilių modelius: nuo pačių mažiausiųjų kompaktinės klasės automobilių iki mikroautobusų. Užsisakę mūsų automobilių veiklos nuomos paslaugas, per porą dienų gausite tvarkingą, su įmontuotomis saugos sistemomis, visapusiškai paruoštą darbui automobilį. Ilgalaikė autonuoma pakeis Jūsų požiūrį į automobilių eksploatavimą.

Priežastys, dėl kurių verta rinktis ilgalaikę automobilių nuomą

Check icon
Prireikus visada aprūpinsime pakaitiniu automobiliu.
Check icon
Jums nebereikės rūpintis automobilio technine priežiūra. Visus šiuos rūpesčius palikite Cheapauto komandai.
Check icon
Pasirūpinsime transporto priemonių civiliniu ir KASKO draudimu. Prireikus bus suteikta „pagalba kelyje 24h/7“.
Check icon
Pasirūpinsime sezoniniu padangų keitimu.
Check icon
Suteiksime galimybę kartą per mėnesį nemokamai apsilankyti mūsų rekomenduojamoje plovykloje.
Check icon
Jūsų įmonei nebeteks rūpintis automobilių nurašymu, nusidėvėjimo skaičiavimu, realizavimu, kai jie taps nebereikalingi ar neeksploatuojami. Mokėsite fiksuotas įmokas, todėl iš anksto galėsite planuoti savo įmonės biudžetą ir išvengti neplanuotų išlaidų.