Automobilių nuomos sąlygos

Kaina

Į nuomos kainą įskaičiuota: privalomasis draudimas, KASKO draudimas, pagalba kelyje 24/7, PVM.


Laikotarpis

Minimalus nuomos laikotarpis – viena para.


Nuomotojo įsipareigojimai

Nuomuotojas įsipareigoja už nustatytą mokestį nuomininkui suteikti teisę laikinai naudotis ir valdyti nuosavybės teise priklausančiu automobiliu, suteikiant vairavimo ir techninės priežiūros paslaugas; apdraudžia automobilį ir jo valdytoją civilinės atsakomybės ir kasko draudimu; automobilį išnuomoja prieš tai patikrinęs jo techninę būklę, išplautą, su pilnu kuro baku.


Apribojimai

Nuomininkas privalo turėti mažiausiai vienerių metų vairavimo stažą; gali automobiliu naudotis tik Lietuvos Respublikos teritorijoje (be nuomotojo leidimo kitaip). Išnuomoto automobilio rida neribojama.


Nuomininko įsipareigojimai

Nuomininkas privalo turėti ir pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, leidžiantį jam vairuoti nuomojamą transporto priemonę, ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą); privalo sumokėti nuomos mokestį nuomos pradžioje, pasiimant automobilį, ir palikti piniginį užstatą galimiems nuostoliams padengti, užstato dydis nuo 200 EUR iki 500 EUR priklausomai nuo automobilio klasės. Klientas grąžinęs automobilį privalo sumokėti už trūkstamus degalus (automobilis išnuomojamas su pilnu degalų baku).


Atsakomybė

Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju; perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visas pasekmes; pažeidęs kelių eismo taisykles privalo sumokėti baudas; vagystės atveju, negražinus automobilio raktelių ir registracijos dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.